Які вікна вибрати для котеджу і заміського будинку? - Okna system

Блог

Які вікна вибрати для котеджу і заміського будинку?

30.07.2020

Скління котеджів, заміських будинків і інших приватних будівель, в яких необхідно підтримувати високий рівень комфортного проживання, є дуже важливим. Адже невдалий вибір віконних конструкцій може звести нанівець багато інших переваг: якісне утеплення, систему вентилювання, енергозбереження, показники тепло- і шумоізоляції. Ось чому металопластикові вікна – ідеальний варіант для сучасних будівель, особливо побудованих за принципами «розумного будинку».

Саме металопластикові вікна мають максимальні показники герметичності, звукоізоляції, тепло- та енергозбереження, оптимальні для будинків з активними і пасивними системами опалення. Застосування нових технологій і матеріалів дозволяє металопластикових вікон поєднувати в собі як відмінні светопропускная здатності, так і енергозберігаючі. Такі віконні конструкції максимально наповнюють будинок світлом і повітрям, зберігаючи при цьому тепло і енергію, яка витрачається на опалення і кондиціонування приміщення.

Металопластикові вікна з профільних систем REHAU

Профільні системи німецького концерну REHAU вже більше 50 років використовуються європейцями для виготовлення вікон в котеджі і зарекомендували себе як надійні, енергозберігаючі та довговічні конструкції з відмінними споживчими властивостями. Вони найкращим чином справляються з проблемами втрат тепла, а значить і енергії, витраченої на опалення.

Особливо це актуально для віконних конструкцій великих розмірів, адже тенденція збільшення площі скління і застосування панорамних вікон в котеджах останні роки тільки наростає. Але чим більше вікна, тим більш істотні втрати тепла з опалювального приміщення, що призводить до значних експлуатаційних витрат. Вирішити проблему допомагають вікна REHAU! Вони забезпечують:

  • високі показники в області тепло- та енергозбереження, а також розумну ціну в співвідношенні «ціна – якість», як, наприклад, 5-камерна профільна система REHAU Euro-Design 70 з коефіцієнтом теплопередачі: Uf = 1,3 Вт / м ² K / Rf ** = 0,77 м²K / Вт;
  • максимально можливі на сьогоднішній день показники по енергозбереженню – 6-камерна профільна система REHAU GENEO з унікальною геометрією, відсутністю сталевого армування і потенційних «містків холоду»;
  • герметичні склопакети з енергозберігаючими стеклами і спеціальним покриттям, що відображає інфрачервоний (тепловий) спектр випромінювання, що сумарно збільшує енергоефективність і теплоізоляцію вікон при будь-якій їхній площі.

Якщо ви підшукуєте сучасні віконні конструкції для котеджу або заміського будинку, з високими показниками якості, енергозбереження та естетичного зовнішнього вигляду – ми однозначно рекомендуємо металопластикові вікна ! До того ж, вони ідеально виглядають як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі будівлі, мають велику колірну палітру, включаючи деревні відтінки і текстури, які візуально практично не відрізняються від натурального дерева.

Замовити металопластикові вікна з профільних систем REHAU ви можете в компанії «Віконні системи», яка є авторизованим партнером концерну REHAU та виготовляє високоякісні вікна, двері та інші світлопрозорі конструкції з відмінними показниками енергозбереження, надійності, довговічності, захисних властивостей .

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося