Металопластикові вікна виробництва компанії «OKNA SYSTEM»

Виробництво

Металопластикові вікна виробництва компанії «OKNA SYSTEM»

З 2006 р компанія «OKNA SYSTEM» займає лідируючі позиції в сфері виробництва металопластикових вікон і дверей в Україні.

Для віконного виробництва наша компанія використовує високотехнологічне європейське обладнання Fimtec (Німеччина) і Yilmaz (Туреччина). Потужність обладнання нашого виробництва дозволяє виготовити 100 металопластикових конструкцій за зміну.

Для виробництва склопакетів використовується європейська лінія Optimac (Туреччина). Дана лінія дозволяє виготовити 200 склопакетів за зміну.

Виробництво компанії «OKNA SYSTEM» розташоване в 3-х цехах і займає площу 900 кв.м .:

1цех
Виробництво металопластикових конструкцій
2цех
Виробництво склопакетів
3цех
Скління виробів. Цех суміщений зі складом.

Етапи виробництва вікон

1
Різка металопластикового профілю на заготовки
Виробництво металопластикових вікон починається з різання ПВХ-профілю для виготовлення рами, стулки вікна і імпоста (віконна перегородка). Точність різання визначає якість майбутнього готового виробу. Різка заготовок здійснюється на спеціальній пилі. Вона дозволяє різати ПВХ-профіль по заданих параметрах з точністю до 0,1 мм. Витяжний пристрій устаткування видаляє стружку, яка утворюється при різанні ПВХ-профілю.
2
Посилення армуючим профілем
Армуючий профіль виготовлений з оцинкованої сталі. Різка профілю здійснюється по заданих параметрах, після чого обрізані торці підлягають антикорозійного обробці.
3
Фрезерування водовідливних каналів і отворів для ручки
Дренажні отвори призначені для відводу води з похилій частині рами на вулицю. У верхній частині рами робляться декампріссіонние отвори для вентиляції повітря всередині повітряних камер. Для установки ручки в профілі фрезеруються спеціальні отвори.
4
Сварка металопластикових заготовок
Найвідповідальніший етап при виробництві металопластикового вікна - зварювання заготовок. Сварка відбувається на спеціальному обладнанні. Деталі приєднуються до шаблонів і фіксуються пневмоприжимом. У місцях розплавлення деталей заготовки притискаються один до одного.
5
Зачистка зварних швів
У місцях зварювання елементів металопластикового вікна залишаються наплави, які необхідно видалити. Обробка зварних швів здійснюється на спеціальному Зачистное встаткування, яке видаляє наплав з лицьових поверхонь профілю спеціальними ножами, а торцева поверхня обробляється зачистной фрезою.
6
Установка імпоста
У пази імпоста за допомогою 4-х шурупів встановлюється з'єднувач імпоста. Місце установки з'єднувача герметизується за допомогою силікону. Для його кріплення до рами свердлити отвори і встановлюються спеціальні фіксатори
7
Установка ущільнюючої гуми
Цілісний шматок гуми ущільнювача встановлюється в раму і стулку металопластикового вікна. Ущільнювальну гуму клеять за допомогою молекулярного клею. У місці з'єднання імпоста додатково фрезерується отвір. У верхній частині рами в торці наплава і бічній частині притвору створюють отвори для вирівнювання тиску.
8
Установка фурнітури
Надійне функціонування металопластикового вікна залежить від якості установки фурнітури. Установка фурнітури здійснюється відповідно до конструкції металопластикового вікна і комплектацією даного замовлення.
9
Установка стулок
Елементи для кріплення стулки встановлюються в залежності від ширини стулки: до профілю металопластикового вікна приєднуються верхня і нижня петлі і основний запор; кутові перемикачі, верхня і нижня петлі, среднераз'ёмная петля, вузька стулка і середні замки встановлюються зверху і знизу стулки. Установка опори для цапф усуває провисання стулки. Стулка кріпиться до рами профілю металопластикового вікна.
10
Установка склопакетів
Установка склопакета відбувається на спеціальному стенді для скління. Готова рама кріпиться до стенду, який фіксує металопластикове вікно по горизонталі і вертикалі. Склопакети встановлюються на спеціальні вкладиші і фіксуються за допомогою пластикових клинів. Встановлюється заздалегідь підготовлений штапик.
11
Регулювання металопластикового вікна
Регулювання металопластикового вікна відбувається на стенді для скління. Виріб перевіряють на якісну працездатність металопластикового вікна, наявність механічних пошкоджень і правильну функціональність фурнітури.
12
Контроль ВТК
Готові металопластикові вікна перевіряються фахівцями з контролю ВТК, маркуються і групуються по замовленнях.

Етапи виробництва склопакетів

1
Різка скла
Різка скла здійснюється на спеціальному столі для різання скла відповідно до наданих параметрами. Ріжучий інструмент високотехнологічного обладнання проходить по поверхні скла, на якому утворюються невеликі поглиблення. Скло розколюється при надломі уздовж поглиблення. Цю процедуру необхідно зробити відразу після появи борозенок на склі.
2
Виготовлення дистанційних рамок і нанесення первинного герметика
Периметр дистанційної рамки повинен бути менше периметра розрізаного скла. Підготовлені заготовки дистанційної рамки з'єднують спеціальними куточками і наповнюють абсорбентом за допомогою машини для засипання молекулярного сита. Після цієї процедури порізана дистанція збирається в рамку. За допомогою екструдера дистанційна рамка покривається первинним герметиком - бутилом.
3
Мийка скла
Особлива увага приділяється чистоті поверхні скла. Мийка скла здійснюється за допомогою миючої машини з шістьма щітками. Поверхня скла повинна бути сухою і знежиреною, тому при митті використовується демінералізована вода.
4
Збірка склопакета
При попередній збірці склопакета скло з'єднують з дистанційною рамкою і встановлюють друге скло. Збірка склопакета здійснюється на лінії для складання склопакетів в вертикальному положенні.
5
Пресування склопакета
Пресування склопакета здійснюється за допомогою вертикального преса. Пресування склопакета призначене для поліпшення первинної герметизації вироби.
6
Нанесення вторинного герметика
Для вторинної герметизації склопакета використовують двокомпонентний герметик - полісульфід. Вторинний герметик наноситься уздовж торцевої поверхні склопакета за допомогою екструдера вторинної герметизації.
7
Контроль ВТК
Готові склопакети перевіряються службою технічного контролю. Періодично здійснюються виробничі випробування. Після ВТК склопакети сушать в спеціальному приміщенні, в якому відбувається вільна циркуляція повітря.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося