Секційні гаражні ворота HORMANN - Okna system

Блог

Секційні гаражні ворота HORMANN

25.05.2021

Сучасні гаражні секційні ворота мають ряд переваг в порівнянні зі старими металевими воротами. Такими як:

1. Надійність – сучасні секційні ворота і всі комплектуючі виготовляються з високоякісного оцинкованого матеріалу з покриттям з обох сторін, яке має водовідштовхувальний ефект і захищає від корозії. Таке покриття легко очищається від бруду. За рахунок міцних і стійких до атмосферних впливів ущільнювачів по всьому периметру забезпечується максимальна герметичність. Застосування здвоєних роликів забезпечує плавний та безшумний рух воріт.

2. Теплоізоляція секції воріт виготовляються з панелей товщиною 42 і 67 мм. Якщо гараж це окрема будівля, то досить застосувати 42-у панель. Якщо ж гараж примикає безпосередньо до будинку і є його невід’ємною частиною, то рекомендуємо застосовувати секції товщиною 67 мм з термічним поділом.

3. Зручність -секційні ворота відкриваються горизонтально під стелю, економлячи місце. Принцип конструкції воріт забезпечує максимальний простір як в самому гаражі так і перед ним. У ворота можна вмонтувати хвіртку, і в разі якщо немає додаткового входу в гараж, тоді немає необхідності відкривати всі ворота або якщо Ви просто хочете зайти в гараж і викотити велосипед. Застосування електроприводу з пультами дистанційного управління дозволяють відкривати ворота не виходячи з автомобіля. Застосування спеціального приводу дозволить Вам управляти воротами за допомогою смартфона.

Також секційні ворота легко інтегрувати в систему “розумний будинок”.

4. Безпека – автоматичні секційні ворота “HORMANN” не залишать непроханим гостя ніяких шансів. Ворота мають пристроєм від “подважіванія”.

5. Бездоганний зовнішній вигляд – безліч мотивів воріт “HORMANN” і необмежені варіанти кольорів і текстур зроблять Ваші ворота ексклюзивними.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося