Статус Авторизованого партнера REHAU підтверджено

Блог

Статус Авторизованого партнера REHAU підтверджено

13.02.2022

В грудні 2021 року компанія “Віконні Системи” в черговий раз підтвердила статус “Авторизованого Партнеру REHAU. На нашому виробництві, в грудні місяці пройшла перевірка від представників компанії REHAU. Метою перевірки було виявити, чи відповідає наше підприємство тим високим вимогам, які до своїх переробників висуває компанія REHAU. Підтвердженням успішної перевірки є виданий нам сертифікат терміном дії до кінця 2022 року. Не дивлячись на досить жорсткі вимоги, для отримання даного сертифікату, наша компанія вже протягом 10 років щорічно підтверджує дані вимоги і буде це робити і надалі. Що ж це таке – статус Авторизованого Партнеру?

Авторизовані Партнери REHAU – це провідні підприємства віконної галузі з широкими можливостями, які пропонують Вам повний спектр послуг та висококваліфіковану команду для його виконання.

REHAU співпрацює виключно з досвідченими виробниками віконної галузі. Ви знаходитесь в надійних руках і отримуєте професійну консультацію як під час будівництва, так і під час ремонту з будь-яких питань: від тепло- та звукоізоляції до зламобезпеки. Ваші вікна будуть виготовлені, доставлені та змонтовані відповідно до Ваших побажань. Після встановлення вікон підприємство продовжує піклуватися про Вас, надаючи послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування.

ВІДМІННА ЯКІСТЬ – ГОЛОВНИЙ КРИТЕРІЙ АВТОРИЗОВАНОГО ПАРТНЕРА REHAU!

Висока якість та максимальна гарантія в процесі виробництва та монтажу Ваших вікон – це основні критерії діяльності Партнерів REHAU. Кожен Авторизований Партнер REHAU отримує знак якості REHAU, який для Вас означає переваги в якості та надійності:

  • Довговічність та довгострокова функціональність вікон ( завдяки щорічному аудиту якості з боку REHAU).
  • Високий стандарт якості та професійний монтаж ( завдяки регулярному контролю якості виробництва відповідно до міжнародних норм та директив REHAU щодо обробки та монтажу).
  • Гарантія отримання професійної консультації з питань енергоефективності, надійності та комфорту (Авторизовані Партнери проходять постійне підвищення кваліфікації в Академії REHAU із заключним екзаменом та сертифікатом).
  • Всі переваги «ноу-хау» та досліджень компанії REHAU протягом більш ніж 65-ти років (обов’язкове використання високоякісних комплектуючих REHAU).

АУДИТ ЯК ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Сертифікат «Про надання статусу Авторизований Партнер REHAU» вручається Партнеру REHAU за результатами регулярного аудиту з боку технічного відділу компанії REHAU. Нижче наведено декілька критеріїв, за якими здійснюється перевірка на виробництві сертифікованих партнерів REHAU:

  • Використання виключно комплектуючих REHAU, таких як ущільнювачі та механічні з’єднувачі.
  • Тривала функціональна безпека завдяки дотриманню вимог виробництва та обробки.
  • Забезпечення параметрів процесів виробництва завдяки проведенню випробувань на міцність зварювання кута, температури зварювання. Випробування проводяться на перевірених стендах.
  • Навчання кваліфікованому монтажу з метою запобігання будівельним збиткам.

 

ВАША ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ НАС

Система Авторизованого Партнера була розроблена спеціалістами REHAU, щоб допомогти Вам знайти надійну та перевірену компанію для замовлення пластикових вікон. Ви можете написати на адресу 8800.ua@rehau.com або зателефонувати на Інформаційну службу REHAU: 0800-30-8888 (дзвінки з усіх номерів в Україні – безкоштовні) і отримати рекомендацію яка компанія якісно встановить вікна в Вашому регіоні.

 

Переглянути сертифікат

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося