Ухильно-розсувні системи від WinkHaus - Okna system

Блог

Ухильно-розсувні системи від WinkHaus

21.06.2021

Сучасні тенденції в архітектурі грунтуються на масштабних елементах вікна, яке в свою чергу має відповідати всім вимогам надійності, безпеки, зручності та комфорту. Всі ці вимоги відмінно виконують нові комфортні ухильно-розсувні системи “duoPort SK” і “duoPort PAS” від компанії “WimkHaus”. Кращого рішення при проектуванні і виготовленні сучасних балконних дверей, скління веранд і зимових садів годі й шукати.

Характеристики цієї фурнітури дозволяють встановлювати їх як в стандартних профільних системах так і в багатопрофільних енергозберігаючих конструкціях з великою монтажною глибиною.

Вантажопідйомність фурнітури дозволяє застосовувати важкі склопакети з підвищеними енергосберезающіми, звукоізоляційними і протизламними властивостями.

Завдяки ідеальній розробки всіх елементів даних систем, важкі конструкції вагою до 200 кг легко і зручно зміщуються в бік практично без зусиль. Гарантується плавний хід фурнітури навіть після багаторічної експлуатації. Зовнішній вигляд накладок об’єднює вікно і фурнітуру в єдине ціле.

Система “duoPort SK” дозволяє також ставити стулку на провітрювання, а в системі “duoPort PAS” реалізована можливість паралельного зміщення всіх 4-х кутів конструкції на 6 мм по відношенню до рами.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося