Як вікна допомагають утеплити будинок - Okna system

Блог

Як вікна допомагають утеплити будинок

29.09.2020

З наближенням холодів знову стає актуальним питання утеплення будинків і квартир, адже зовсім не хочеться, щоб з приміщення вивітрювалося таке недешеве нині тепло. До того ж, обігрівати грунтовно утеплений будинок значно простіше і дешевше. Далеко не останню роль в утепленні будинків і збереженні в них тепла грають вікна. Звичайно ж, мова йде про металопластикові вікна, виготовлених з якісних профільних систем і укомплектованих сучасними склопакетами і надійною фурнітурою. Функціональні і захисні якості таких віконних конструкцій багато хто вже встиг оцінити по достоїнству.

Що ж можуть зробити металопластикові вікна в плані утеплення будинку? Розглянемо основні аспекти, завдяки яким можна не тільки зберегти дорогоцінне тепло в приміщенні, а й знизити витрати на опалення в холодну пору року.

Герметичність

Металопластикові вікна є абсолютно герметичними конструкціями, які гарантують, що тепло не буде йти крізь щілини або нещільності примикання в рамі і стулках. У той час як дерев’яні вікна, як би ретельно вони не були утеплені поролоном і заклеєні, не можуть забезпечити повної відсутності втрат тепла через щілини, а адже саме герметичність всіх поверхонь не дозволяє теплому повітрю залишати приміщення.

Конструктивно герметичність металопластикового вікна забезпечується профільною системою з відсутністю «містків холоду», декількома контурами високоеластичних ущільнювачів по всьому периметру вікна, абсолютно герметичним склопакетом, заповненим інертним газом, теплопровідність якого значно нижче, ніж у повітря, а також якісною фурнітурою, яка гарантує щільний притиск і відсутність протягів.

Теплозбереження

Але якісні металопластикові вікна не тільки забезпечують герметичність і збереження всього тепла в приміщенні, а й сприяють збереженню та економії тепла, що витрачається на опалення. Для цього конструкцію вікна комплектують спеціальним енергозберігаючим ( «теплим») склопакетом. Він здатний заощадити до 76% тепла в приміщенні в порівнянні зі старим дерев’яним вікном!

Особливістю енергозберігаючого ( «теплого») склопакета є спеціальне напилення на поверхні скла з внутрішньої сторони. Це найтонший шар оксидів металів товщиною всього в декілька мікрон. Він не бачимо оці і не погіршує Світлопропускна здатність вікна, але має здатність відображати інфрачервоний (тепловий) спектр випромінювання. Таким чином, коли теплове випромінювання від опалювальних приладів досягає поверхні скла, воно відбивається назад всередину приміщення, залишаючись в кімнаті і знижуючи необхідність в додатковому обігріві.

Відсутність «містків холоду»

Крім склопакета, теплозбереження також сприяє багатокамерна система, з якої виконано вікно. Чим більше в ній камер, тим вище теплозберігаючі характеристики, так як в порожніх камерах профілю повітря зігрівається і створює повітряні подушки, що уповільнюють тепловіддачу. А якщо, до того ж, в профільній системі відсутній металевий армуючий вкладиш (як, наприклад, в системі Rehau Geneo, де замість металевого армування використовується міцне фиброволокно), то усувається небезпека утворення «містків холоду», через які також відбувається втрата тепла.

У підсумку, встановивши сучасні герметичні металопластикові вікна з енергозберігаючим склопакетом та багатокамерною профільною системою, ви надійно утеплите свій будинок або квартиру на довгі роки. При цьому такі вікна допоможуть економити на опаленні і надійно зберігати тепло всередині приміщення навіть в найсуворіші холоду.

Купити металопластикові вікна відмінної якості ви завжди зможете в компанії «Віконні системи», укомплектувавши їх необхідними за характеристиками склопакетами (в тому числі енергозберігаючими) і профільною системою Rehau. Замовити вікна і отримати вичерпну консультацію можна за телефоном 097-884-92-18, м.Южноукраїнськ, Миколаївська область.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося