Як уникнути тепловтрат при панорамному склінні - Okna system

Блог

Як уникнути тепловтрат при панорамному склінні

29.05.2020

Скління житлових, комерційних, громадських і арт-просторів великими вікнами від підлоги до стелі є світовим дизайнерським трендом вже не один рік. І звичайно, прекрасний панорамний вид з вікна на місто, парк або водойму того варте! До того ж, таке скління надає приміщенню стильний вигляд, рясно наповнює його світлом і повітрям, дозволяє милуватися околицями, не покидаючи кімнати. Ось тільки у вікон великої площі може бути істотний недолік – високі тепловтрати в холодну пору року.

Як відомо, світлопрозорі конструкції мають більш високу теплопровідність, ніж стіни будівлі, тому й втрати тепла у них відповідно вище. Чи можна уникнути цього явища, не відмовляючи собі в такому привабливому і ефектному вигляді скління як панорамне? Звісно так! У цьому допоможуть передові технології і сучасні матеріали.

Щоб панорамні вікна були теплими і захищали від втрат тепла, їх необхідно виготовляти з якісної багатокамерною профільної системи з високими теплоізоляційними характеристиками, а також теплозберігаючих склопакетів зі спеціальним покриттям на поверхні скла. Ось приклад такої компалектаціі:

  • шестикамерна профільна система Rehau Geneo </ strong> виробництва німецького концерну Rehau з унікальними теплофізичними характеристиками, яка ідеально підходить для панорамного скління: максимальний захист від втрат тепла, відсутність сталевого армування, легкість конструкції (на 40% легше звичайних металопластикових конструкцій ), що важливо при великій площі скління;
  • енергозберігаючий склопакет з низькоемісійним напиленням на поверхні скла, яке запобігає до 76% втрат тепла в порівнянні зі звичайним вікном, а також знижує нагрів віконної конструкції в літню спеку, так відображає частину інфрачервоного спектра сонячного випромінювання.

Встановивши такі металопластикові вікна, ви зможете цілий рік насолоджуватися прекрасним видом з вікна, не відчуваючи при цьому незручностей і холоду. У приміщенні буде тепло взимку і прохолодно влітку, а рахунки за опалення і кондиціонування можуть істотно знизитися, так як герметичні вікна забезпечать комфортний міркоклімат в приміщенні без протягів, продування і тепловтрат.

Замовити металопластикові вікна Rehau, в тому числі великої площі скління, з енергозберігаючими склопакетами і високоякісною сучасною фурнітурою, ви можете в компанії «Віконні системи» в місті Южноукраїнськ Миколаївської області. Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант скління для вашого об’єкта, прорахуємо вартість і оформимо замовлення на вікна на найбільш вигідних для вас умовах.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося