Як підібрати фурнітуру до металопластикових вікон? - Okna system

Блог

Як підібрати фурнітуру до металопластикових вікон?

29.04.2020

Якщо ви вирішили замінити старі вікна на нові сучасні віконні конструкції, то при замовленні вам потрібно буде уважно підійти до питання вибору всіх комплектуючих. Саме від якісних і функціональних характеристик комплектуючих буде залежати, як довго і успішно прослужать вам металопластикові вікна.

Одним з найважливіших компонентів вікна є фурнітура, яка безпосередньо впливає на функціональні властивості і опції вікна, на їх герметичність, довговічність, захисні та інші функції. Неякісна фурнітура може привести до різних проблем і складнощів при експлуатації і навіть до передчасного виходу віконної конструкції з ладу.

Основними функціями, з якими повинна якісно справлятися віконна фурнітура, є:

  • відкривання / закривання вікна (поворотно-відкидна фурнітура);
  • провітрювання (фіксація стулки в декількох положеннях для різних режимів провітрювання, включаючи мікрощілинне або «зимовий» провітрювання);
  • блокування ( «дитячі замки», надійно фіксують ручку вікна і не дозволяють дитині її повертати);
  • функціональна захист: мікроліфт для попередження провисання стулок в закритому положенні, фіксатор від закриття стулок при протязі, блокіратор помилкового відкриття і інші корисні опції;
  • противовзломная захист (спеціальна фурнітура, що перешкоджає злому вікна зовні приміщення).

Вибираючи комплектуючі для вікна, ви повинні визначитися, які з функцій необхідні для конкретно для вас: чи має потребу вікно в багатоступеневою системою провітрювання (наприклад, в спальні), надійних блокуючих елементах (вікно дитячої кімнати), противовзломной захисту (віконні конструкції на перших і останніх поверхах будівель). Уважно підійшовши до вибору опцій фурнітури, ви отримаєте зручне і функціональне вікно, яке буде надійно служити вам не один десяток років.

Крім функціональних характеристик, необхідно звернути увагу на якість виготовлення фурнітури виробником. Краще віддати перевагу перевіреним і надійним виробникам віконної фурнітури, що давно працюють на ринку і заслужили репутацію надійних і відповідальних виконавців.

Якісна фурнітура міцна, довговічна і зносостійка, все її елементи суцільнолиті і мають спеціальне покриття, стійке до корозії і інших несприятливих впливів. З огляду на навантаження, якій постійно піддається фурнітура металопластикового вікна, краще не економити і укомплектувати вікно дійсно надійної і довговічною фурнітурою, яка буде радувати вас бездоганною роботою довгі роки. Саме таку фурнітуру пропонує компанія «Віконні системи» своїм замовникам!

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося