Як назавжди забути про протяги в будинку? - Okna system

Блог

Як назавжди забути про протяги в будинку?

30.09.2019

З настанням перших холодів і зниженням температури в житлових приміщеннях, нам знову нагадують про себе протяги. Але ж вони не просто докучають і доставляють дискомфорт, а й видувають з приміщення дорогоцінне тепло, серйозно шкодять здоров’ю і особливо небезпечні для дітей, хворих, людей похилого віку. Чи можливо перемогти протяги в будинку і назавжди забути про них? Звісно! І в цьому допоможуть металопластикові вікна.

Металопластикові вікна ефективно справляються з протягами, захищають здоров’я і створюють в приміщенні максимально комфортний мікроклімат. Все це можливо завдяки таким властивостям, притаманним якісним металопластикових вікон:

  • Абсолютна герметичність, що виключає продування і поява протягів: склопакет запаяний і забезпечений спеціальними герметиками, а його кріплення в рамі здійснюється таким чином, що просочування повітря між склопакетом і рамою практично неможливо; при цьому сама рама і коробка вікна забезпечені ущільнювачами з високоякісного силіконового матеріалу і надійно захищають все місця стиків і примикань від продування;
  • Якісна фурнітура, яка забезпечує оптимальний притиск стулок, механічних вузлів і примикань по всьому периметру вікна: віконні ручки, петлі, поворотно-відкидна фурнітура виконані таким чином, що не стають причиною виникнення протягу, тоді як в дерев’яних вікнах вони є «слабким ланкою »;
  • Можливість провітрювати приміщення і забезпечувати приплив свіжого повітря без протягів і втрат тепла: спеціальні опції мікрощілинного і багатоступінчастого провітрювання, а також вентиляційні клапани, які можна вбудовувати в рамний профіль вікна і здійснюють автоматичне провітрювання абсолютно безпечним і непомітним способом;
  • Правильний монтаж металопластикових вікон із застосуванням спеціальних сучасних засобів для надійної герметизації монтажного шва.

Встановивши металопластикові вікна, ви назавжди забудете про необхідність щоосені утеплювати вікна поролоном і заклеювати їх папером, тканиною або скотчем, що потрібно для старих дерев’яних вікон. Такий метод, звичайно ж, знижує інтенсивність продування, але не ліквідує його, тому що протяг проникає також через щілини в розсохлої деревині віконної рами і нещільності примикання стекол до рами. До того ж, навесні доведеться видалити всі використані для утеплення матеріали, щоб розкрити і помити вікна. Ефективність старого методу боротьби з протягами далека від бажаної, але забирає багато часу і сил і вимагає постійних витрат на покупку поролону, паперу для обклеювання вікон і т. Д.

Якщо ви хочете назавжди забути про протяги і утепленні вікон щоосені, щоб зберігати тепло в будинку в осінню та зимову негоду, то установка якісних металопластикових вікон в значній мірі сприятиме створенню комфортного мікроклімату в приміщенні для вас і ваших близьких. Замовити металопластикові вікна з високоякісних профільних систем Rehau (Німеччина) ви можете в компанії «Віконні системи », вибравши конструкції з потрібними параметрами, функціями і ціною.

Компанія «Віконні системи» запропонує вам металопластикові вікна з кращими показниками герметичності, захисту від протягів і продувань, з функціональної і надійною фурнітурою німецького або австрійського виробництва, а також здійснить правильний монтаж вікон на вашому об’єкті з гарантією якості.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося