Як металопластикові вікна захищають від холодів - Okna system

Блог

Як металопластикові вікна захищають від холодів

29.11.2019

У холодну пору року особливо хочеться тепла всередині будинку, квартири, на робочому місці і в місцях проведення дозвілля. За захист приміщення від проникнення холоду в чому відповідають вікна, які можуть мати як низькі, так і високі захисні і теплозберігаючі можливості. Так, через старі вікна з розсохлий дерев’яними рамами на вулицю йде до 40% дорогоцінного тепла! Якщо їх ретельно утеплити і заклеїти, втрати вдасться скоротити до 15-20%, що все одно не мало, особливо з огляду на постійно зростаючі рахунки за опалення.

Який же вихід? Однозначно, сучасні металопластикові вікна з якісних профільних систем! Саме вони забезпечують 100% -ву герметичність і надійний захист приміщення від втрат тепла, протягів, продувань. Вам не доведеться утеплювати такі вікна, заклеювати їх на зиму, повторюючи цю трудомістку процедуру з року в рік. До того ж, металопластикові вікна не потребують періодичної фарбування, шпаклівки та інших видах додаткових робіт! Вони зберігають свій привабливий зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації, не вигоряють на сонці, не змінюють колір, не коробляться, не тріскаються, витримують будь-які атмосферні дії.

Теплосберегающие склопакети

Захисні властивості металопластикових вікон значно підвищуються, якщо укомплектувати їх спеціальними теплосберегающими склопакетами. У чому їх особливість:

  • скло зі спеціальним низькоемісійним покриттям поверхні (i-скло), яке відображає інфрачервоний (тепловий) спектр випромінювання – т. Е. Тепло, що виходить від опалювальних приладів, не проходить крізь скло, а відбивається від його поверхні і повертається в приміщення;
  • тепла дистанційна рамка, що виключає містки холоду і сприяє збереженню тепла в крайовій зоні склопакета;
  • заповнення міжскляного простору інертним газом, теплопровідність якого значно нижче, ніж у повітря.

Теплозберігаючі склопакети з високими якісними характеристиками здатні зберегти до 70% тепла в порівнянні зі стандартними дерев’яними вікнами! Ось чому установка таких вікон вигідна в усіх відношеннях: ви не тільки забудете про холод в приміщенні, але і пристойно заощадите на обігріві.

Замовити металопластикові вікна високої якості і надійності, виготовлені з німецьких профільних систем REHAU, з теплозберігаючими склопакетами, ви можете в компанії «Віконні системи». Наші фахівці допоможуть підібрати комплектацію, дадуть відповідь на всі питання, докладно проконсультують і допоможуть оформити замовлення на вікна на найвигідніших умовах!

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося