Вікна в Южноукраїнську: від економ-сегмента до преміум-продуктів - Okna system

Блог

Вікна в Южноукраїнську: від економ-сегмента до преміум-продуктів

25.12.2019

Віконний ринок останнім часом зазнає суттєвих змін, пов’язані зі зниженням купівельної спроможності населення і характерні практично для всіх ринкових сегментів. Спостерігається зміщення інтересу покупців в сторону найбільш доступних за ціною пропозицій, часто навіть на шкоду якості продукту. Металопластикові вікна в цьому відношенні, на жаль, не стали винятком. Проте, компанія «Віконні системи» прагне задовольняти всі потрібні споживачів, в тому числі пов’язані з якістю та інноваційністю виробів.

З одного боку, цілком зрозуміло бажання споживачів заощадити кошти при покупці вікон, адже це не продукт першої необхідності. А з іншого, з огляду на нестримно ростуть ціни на опалення та постійні зусилля щодо утримання тепла в приміщенні, кошти на установку високоякісних вікон можна розглядати як інвестицію, яка забезпечить збереження і економію тепла в приміщенні не один десяток років!

Металопластикові вікна компанії «Віконні системи»

Наша пропозиція вікон в Южноукраїнську – це широка і якісна продуктова лінійка від економ-сегмента до преміум-продуктів, розрахованих на найвимогливіших покупців, що цінують якість, комфорт і високу функціональність вікон.

Ми можемо запропонувати своїм клієнтам якісні віконні системи за бюджетною ціною, що володіють високим ступенем герметичності та теплоізоляції, наприклад REHAU Euro Design 60 і REHAU Euro Design 70 німецького концерну REHAU – одного з європейських лідерів у виробництві металопластикових профільних систем. Якість і надійність цих систем перевірена роками успішної експлуатації як на європейському, так і на українському ринках. Вікно з такого профілю, укомплектований «теплим» енергозберігаючим склопакетом і якісною фурнітурою, стане надійною перешкодою на шляху втрат тепла з приміщення. З ними ви забудете про неприємні протяги і продування, крізь які випаровується дорогоцінне тепло.

Для максимального захисту приміщення від тепловтрат і суттєвої економії енергії, що витрачається на опалення, ми пропонуємо інноваційну профільну систему REHAU SYNEGO, яка дає найкращий на сьогоднішній день енергозберігаючий та теплозахисний ефект. Ця 6-тікамерние система дозволяє виготовляти вікна, що відповідають стандартам для жител з поновлюваними і альтернативними джерелами енергії, так званих «пасивних» будинків. Звичайно, вартість таких вікон задоволена висока, але вона цілком себе виправдовує і сторицею окупається на економії енергії і тепла.

Таким чином, кожен споживач може у нас замовити металопластикові вікна, максимально відповідають його вимогам і запитам, як за якістю, так і за ціною. Ми любимо своїх замовників і прагнемо давати їм найкраще!

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося