Теплі вікна - найважливіше погода в домі! - Okna system

Блог

Теплі вікна – найважливіше погода в домі!

26.12.2018

З настанням зимових холодів ми починаємо по-справжньому цінувати тепло в своїх будинках, квартирах, офісах, улюблених кафе та інших приміщеннях, де проводимо багато часу. В одній відомій пісні співається: «найважливіше погода в домі», і хоча це рядки про щирій атмосфері в сім’ї, а й фізичне тепло в реальному будинку – дуже важливий компонент щасливого життя! І одним з головних чинників створення комфортного мікроклімату в приміщенні є теплі вікна.

Що ж таке по-справжньому теплі вікна?

Це міцні, герметичні і здатні максимально зберігати тепло конструкції, виготовлені за сучасними технологіями з довговічних і безпечних матеріалів. Всім цим вимогам відповідають металопластикові вікна з профільних систем Rehau, виготовлені компанією «Віконні системи» на власному виробничому ділянці.

Ось уже 12 років ми є авторизованими партнерами концерну Rehau в Україні, що дозволяє нам виготовляти високоякісні вікна з оригінальних німецьких матеріалів і комплектуючих. І якщо говорити про теплих вікнах, то тут важливі всі компоненти, з яких вони складаються:

  • багатокамерна система Rehau з максимально високими показниками теплоізоляції, як, наприклад, профільна система REHAU GENEO, опір теплопередачі якої становить не менше 1,05 м2С / Вт (пакет профілів коробка + стулка), а відсутність сталевого армування виключає втрати тепла через «містки холоду»;
  • енергозберігаючий склопакет, укомплектований склом зі спеціальним низькоемісійним покриттям з іонів срібла, які відображають теплове випромінювання інфрачервоного спектра всередину приміщення; при цьому склопакет заповнений інертним газом (які мають теплопровідність нижче, ніж у повітря) і забезпечений теплою дистанційною рамкою, що перешкоджає утворенню «містків холоду» в крайовій зоні склопакета;
  • потрійний контур високоеластичних ущільнювачів, завдяки яким повністю відсутні такі явища як продування, протяги або втрати тепла через нещільності примикання;
  • якісна фурнітура, що забезпечує щільний притиск всіх вузлів і деталей вікна, а також дозволяє провітрювати приміщення без втрат тепла навіть в холоди (режим мікрощілинного провітрювання) – ми використовуємо фурнітуру німецької компанії WinkHaus, яка гарантує ідеальне функціонування вікна без втрат тепла через фурнітурні елементи.

Вікна подібній комплектації діють як термос: вони максимально утримують тепло в зимові холоди, а ось в літню спеку сприяють збереженню прохолоди в приміщенні. Можна сказати, що «погода в домі» з такими вікнами завжди буде комфортною, незалежно від пори року на вулиці.Які вікна замовити?

Компанія «Віконні системи» рекомендує замовити теплі вікна з профільних систем Rehau з енергозберігаючим склопакетом, вирішивши таким чином питання мікроклімату в будинку на багато років вперед. Крім того, ви зможете істотно економити на обігріві будинку, адже з усуненням тепловтрат через вікна, кількість використовуваної теплової енергії істотно скоротиться (за деякими підрахунками економія може становити до 76%!).

Як бачимо, теплі вікна – це вигода в усіх відношеннях

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося