Скління вікон складних геометричних форм - Okna system

Блог

Скління вікон складних геометричних форм

30.01.2020

Якщо вам необхідно склити вікна, які мають нестандартні розміри або складні геометричні форми (арки, трапеції, багатокутники, портальні і еркерниє системи), підійти до вибору виробника вікон потрібно надзвичайно уважно і відповідально. У деяких будівлях (особливо, історичних або дизайнерських) вікна багаті на оригінальні і самобутні рішення архітекторів, і щоб якісно втілити їх в життя, потрібно професіоналізм, а також досвід роботи зі складними конструкціями у віконних майстрів.

Чи не всякі віконні конструкції можуть підійти для скління складних прорізів так, щоб забезпечити якісне функціонування і не зіпсувати оригінальний фасад будівлі. Металопластикові вікна в цьому відношенні є одним з найкращих варіантів:

  • вони виготовляються практично будь-яких форм, конфігурацій, розмірів, способів відкривання;
  • можуть мати різні кольори і фактуру, що дозволяють підібрати вікна будь-якого зовнішнього вигляду і стилю до будь-якого фасаду;
  • забезпечують оптимальний захист від несприятливих атмосферних впливів, опадів, вітру, пилу;
  • максимально зберігають тепло в приміщенні в холодну пору року і прохолоду в спеку;
  • практичні, не вимагають особливого догляду;
  • довговічні, не втрачають якісних і зовнішніх характеристик протягом всього періоду експлуатації.

Однак, металопластикові вікна можуть бути різної якості і рівнів функціональності. Для вікон складних геометричних форм необхідно підбирати конструкції тільки високої якості і ступеня надійності, вони зможуть витримати підвищені навантаження, яким, як правило, піддаються такі вікна. Конструкції неналежної якості з часом можуть деформуватися, що призведе до порушення геометричних пропорцій, провисання стулок, надмірному навантаженні на фурнітуру, протягам, тріщинах в склопакеті і іншим неполадок.

Щоб уникнути подібних неприємностей, і щоб вікна служили вам вірою і правдою протягом багатьох років, уважно підійдіть до вибору якісної профільної системи для вікна. Вона повинна бути багатокамерною (не менше 3-х камер), мати сталевий армуючий вкладиш, що забезпечує жорсткість і стійкість конструкції, а товщина зовнішньої стінки профілю повинна бути не менше 3 мм. Така профільна система зможе впоратися з якісним функціонуванням вікна складної форми без дефектів і поломок.

Важливим фактором надійної служби вікна є також його правильна установка. Металопластикові вікна навіть з найкращою профільної системи, але встановлені з порушеннями, не забезпечать якісного захисту і надійного функціонування. Тому встановлювати вікна, особливо складних форм, повинні тільки професіонали з відповідним досвідом і знаннями. Найкраще, якщо виготовляти і встановлювати вікна будуть фахівці однієї компанії, тоді гарантія буде надана як на самі конструкції, так і на їх установку, а в разі виникнення дефектів ви будете знати, кому пред’являти претензії.

Замовити металопластикові вікна з високоякісних профільних систем Rehau (Німеччина) для скління конструкцій складних геометричних форм ви можете в компанії «Віконні системи» в м Южноукраїнськ Миколаївської області. Ми надамо відмінну продукцію, високий рівень сервісу і гарантію як на вікна, так і на їх установку.

Ви можете запросити зморщок на свій об’єкт і отримати консультацію по склінню, що особливо важливо в разі нестандартних розмірів і форм віконних конструкцій. Телефонуйте нам за телефонами 097-884-92-18 або приходьте в офіс!

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося