Про вибір склопакета: потреби та рішення - Okna system

Блог

Про вибір склопакета: потреби та рішення

30.03.2020

Склопакет має значний вплив на властивості вікна і його функціональність, а різні фізичні властивості застосовуваних стекол дозволяють ефективно вирішувати різні завдання. Тому вибирати склопакет слід виходячи з тих потреб, які має приміщення. Металопластикові вікна можуть забезпечити приміщенню захист від різних несприятливих факторів: перегріву влітку, втрати тепла взимку, захисту від надмірного шуму, а також комплексне вирішення всіх цих проблем.

Металопластикові вікна на вибір замовника можуть бути укомплектовані такими склопакетами:

  • сонцезахисні;
  • теплозберігаючі;
  • звукоізоляційні;
  • багатофункціональні (енергозберігаючі).

Теплосберегающие склопакети вбережуть вас від втрат тепла через вікна в холодну пору року. Вони мають максимальну герметичність, що виключає протяги і продування в місцях примикань. Внутрішня поверхня скла має найтонше (не бачимо оці) напилення з оксидів металів, яке відображає теплове випромінювання від поверхні скла назад всередину приміщення. Таким чином, дорогоцінне тепло залишається всередині, створюючи комфортну і приємну атмосферу.

Спекотне літо може доставляти певний дискомфорт, якщо ваше житло (квартира, офіс, заміський будинок) перегрівається протягом дня. Якщо вікна виходять на південну або південно-західну сторону будівлі або мають велику площу скління, відкриту для прямих сонячних променів, рекомендуємо встановити сонцезахисні склопакети </ strong>. Вони блокують пропускання теплової енергії (інфрачервоного спектра випромінювання), що значно знижує відсоток нагрівання скла і тепловіддачу всередину приміщення. При цьому світло проникає в приміщення безперешкодно, що не затінюючи його.

Звукоізоляційні склопакети поглинають до 40% шуму, що проникає у ваші домівки з жвавих міських вулиць, автострад, будмайданчиків і інших гучних місць, які порушують спокій і тишу. Такі склопакети здатні підтримувати комфортний рівень шумозахисту навіть в безпосередній близькості від джерел шуму (будмайданчиків, промзон, транспортних розв’язок і т. П.).

Всі захисні властивості стекол можуть бути об’єднані в мультифункциональном склопакеті для максимального захисту приміщення від всіх несприятливих факторів. Зовнішня поверхня скла відбиває сонячні промені, запобігаючи перегрів, внутрішня поверхня відбиває теплову енергію від опалювальних приладів. Така комбінація допомагає економити на обігріві взимку і кондиціонуванні влітку, домагаючись гарного енергозберігаючого ефекту. Заповнення склопакета забезпечує шумозахист, підтримуючи оптимальний рівень тиші для повноцінного відпочинку і продуктивної праці.

Вибравши склопакет відповідно до необхідних потреб, ви захистите своє приміщення і забезпечите в ньому затишок і комфорт. Якщо вам потрібна допомога у виборі склопакета – звертайтеся до наших менеджерів-консультантів по телефону 097-884-92-18 або безпосередньо в офіс «Віконні системи» за адресою: пр. Незалежності, 18, м.Южноукраїнськ, Миколаївська область.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося