Пластикові вікна з сонцезахисними стеклами - Okna system

Блог

Пластикові вікна з сонцезахисними стеклами

21.04.2019

З наближенням літнього сезону актуальною темою стає захист приміщення від зайвого сонячного випромінювання і пов’язаної з ним спеки. Особливо це актуально для кімнат, вікна яких виходять на південну і південно-західну сторони, де рясне потрапляння прямих сонячних променів викликає явний дискомфорт в теплу пору року. Можна по-різному вирішувати цю проблему, але кардинально впоратися з нею раз і назавжди допоможуть пластикові вікна з сонцезахисними стеклами.

Сонцезахисні скла відображають зайву сонячну теплову енергію, тим самим перешкоджаючи нагріванню вікон, а отже – і все приміщення. При цьому різні типи світлозахисних стекол володіють різними коефіцієнтами відображення і пропускання у видимому, ультрафіолетовому та інфрачервоному діапазонах спектру. Адже важливо, щоб стекла не дуже затінювали простір, не перешкоджали надходженню денного світла і не спотворювали сприйняття кольорів.

Види сонцезахисних стекол

  • Тоновані в масі сонцезахисні скла мають абсорбуючим (поглинає) ефектом, вбираючи теплову енергію і світло сонця. Такі скла фарбуються в різні кольори, і чим вони темніші – тим краще світлозахист, однак, тим менше денного світла видимого спектру потрапляє в кімнату: від 67 до 17% Кпр.с – коефіцієнта пропускання сонячної енергії у видимому і інфрачервоному (нагрівається) діапазоні випромінювання (для порівняння – коефіцієнт Кпр.с звичайного скла товщиною 4 мм складає 87-89%);
  • Скло з нанесеними тонованими або дзеркальними сонцезахисними плівками (кольоровими і прозорими). Плівка наноситься на звичайне скло, відображає ультрафіолетове випромінювання, перешкоджає нагріву вікна, одночасно з відображенням в малому ступені поглинає випромінювання, усуває відблиск сонця на моніторі комп’ютера і екрані телевізора;
  • Прозорі сонцезахисні скла зі спеціальним покриттям на внутрішній поверхні – найбільш сучасний і ефективний вид захисту приміщення від інфрачервоного спектра випромінювання. Такі скла характеризує, поряд з високим ступенем відображення зайвої сонячної енергії (майже 60%), високий коефіцієнт пропускання видимого денного світла Кпр.с – 75%. Скла не затінюють приміщення, абсолютно прозорі, не спотворюють сприйняття кольорів, а їх сонцезахисний ефект досягається за рахунок нанесення найтоншого шару оксиду титану, непомітного для очей, але відмінно відображає сонячну енергію.

Сучасні технології пропонують також самоочищаються сонцезахисні скла (спеціальне покриття яких при взаємодії з ультрафіолетовими променями розкладає бруд, бактерії та іншу органіку), комбіновані і багатофункціональні скла, що поєднують функції захисту від зайвих сонячних променів з теплозберігаючих властивостями в холодну пору року.

Заміна вікон на сучасні сонцезахисні конструкції

Якщо для вас актуальна ефективний захист приміщення від спеки без використання глухих жалюзі, які позбавляють кімнату світла, або застосування кондиціонера, істотно збільшує рахунок за електроенергію і погіршує мікроклімат, ми однозначно рекомендуємо встановити пластикові вікна з сонцезахисними стеклами. Якщо у вас вже є пластикові вікна зі звичайними склопакетами – саме час замінити склопакети на сонцезахисні або багатофункціональні, які не тільки врятують від спеки влітку, а й від холоду взимку.

Замовити пластикові вікна з потрібними вам функціями, в тому числі сонцезахисними, можна в будь-який зручний для вас час в компанії «Віконні системи». Телефонуйте нам за телефонами 097-884-92-18 (телефон / факс) у м Южноукраїнськ Миколаївської області.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося