Москітні сітки - Okna system

Блог

Москітні сітки

17.03.2021

З приходом весни і до пізньої осені настає той час коли гостро стає питання про захист свого житлового приміщення від комарів, мух і різного виду комах. З цим завданням добре справляються встановлені на вікнах москітні сітки. Існує кілька типів москітних сіток. Розповімо про переваги і недоліки кожного з них.
1. Рамкові сітки відкривається типу. Виготовляються з алюмінієвого профілю розміром 10х20 мм, в якості фурнітури застосовуються навіси, засувки, ручки. Даний тип сітки зручний в застосуванні тим, що таку сітку можна відкрити в будь-який момент. Відносно невелика вартість. З недоліків можна виділити те, що встановлювати такий тип на вже змонтовані вікна досить складно. Якщо така сітка встановлюється на сонячній стороні то пластикові навіси і замки досить швидко руйнуються під впливом сонячного випромінювання, фурнітура руйнується, сітка не закривається і при сильному поривіу вітру каркас сітки може зламатися про зовнішні укоси.
2. Рамкові сітки прихованого типу. Виготовляються з алюмінієвого профілю розміром 11х31 мм, в якості фурнітури застосовується Z-подібне кріплення. З зовнішньої частини вікна відсутні кріплення і фурнітура, завдяки чому даний тип сітки дуже довговічний. Відносно невисока вартість. Легкий монтаж як на нові встановлюються вікна, так і на вже раніше змонтовані вироби.
3. Рамкові сітки дверного типу. Виготовляються з алюмінієвого профілю розміром 17х25 мм, в якості фурнітури застосовуються навіси, засувки, ручки. Аналогічний першому варіанту, але з за застосування більш міцного профілю та фурнітури дозволяє виготовляти сітки великих розмірів і не боятися що вони можуть зламатися.
4. Ролерні сітки. Дуже зручний і надійний варіант москітних сіток. Дозволяє виготовляти сітки даного типу дуже великих розмірів. Немає необхідності знімати сітку з вікна на зимовий час –
досить просто її згорнути в рулон який знаходиться під захисним коробом. З недоліків – більш висока вартість в порівнянні з раніше розглянутими варіантами.
5. Сітки “плісе”. Варіант сітки яка розкривається як гармошка. Можливо виготовляти як одностулковий так і двостулковий варіант різних розмірів. Такий вид сітки зручний для застосування на дверних отворах.
При замовленні сіток варто звернути увагу на якість полотна самого виробу, вони бувають різними. Рекомендуємо Вам звернути увагу на полотно “антикішка” – дуже щільне і довговічне.
Нагадуємо що перед зимовим періодом сітки з вікон рекомендується знімати і прибирати до весни.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося