Металопластикові вікна в старих будинках - Okna system

Блог

Металопластикові вікна в старих будинках

24.06.2020

Облики наших міст невблаганно змінюються, набуваючи все більш сучасний і функціональний вид. При цьому, безумовно, повинні бути збережені для наступних поколінь історичні будівлі, які, найчастіше, вимагають ремонту, догляду та заміни зношених конструкцій. Вікна в таких будинках нерідко вже з лишком відслужили свій термін, доставляючи чимало клопоту: постійні протяги, втрата тепла через рассохшиеся рами взимку, необхідність фарбувати і заклеювати вікна.

Чи можна замінити зношені дерев’яні вікна в старих будинках сучасними конструкціями? Звісно! Замінивши дерев’яні рами на металопластикові вікна, ви усунете протяги, втрати тепла взимку і прохолоди влітку, продування і незручність. До того ж, вікна з пвх-профілів не потребують фарбування, утеплення, заклеювання та інших додаткових витратах часу і коштів. Одного разу встановивши такі віконні конструкції, ви на кілька десятиліть забудете про проблеми з вікнами!

Однак виникає важливе питання: чи не зміниться зовнішній вигляд фасаду історичної будівлі після заміни старих вікон на металопластикові конструкції? Це питання легко вирішується завдяки широким декоративним і колірним можливостям металопластикових вікон.

Дизайн металопластикових вікон для історичних будівель

Якісні профільні системи і наявність спеціальних верстатів дозволяють згинати профіль і надавати вікнам найрізноманітнішу форму: арочну, трапецієподібну, круглу, овальну, трикутну. Так як старі будівлі нерідко мають вікна нестандартних форм, серйозні віконні компанії беруться за виготовлення нестандартних металопластикових конструкцій, які точно повторюють форму попередніх вікон. Вартість таких конструкцій, звичайно, вище стандартної, проте вони дозволяють зберегти автентичність історичних вікон та фасаду будівлі.

Підібрати колір віконної конструкції, який буде максимально збігатися з кольором колишніх вікон або інших вікон фасаду, можна завдяки великому вибору ламінуючих плівок для металопластикового профілю. Багато ламінуючі плівки імітують колір і текстуру натуральної деревини: сосни, світлого і темного дуба, мореного дуба, вільхи, вишні, горіха, червоного дерева та інших деревних порід. Такі металопластикові вікна зовнішнім виглядом абсолютно не відрізняються від дерев’яних вікон, при цьому мають всі переваги надійних металопластикових конструкцій.

Якщо ви хочете, щоб ваші вікна зсередини були білими, а зовні мали колір історичних вікон фасаду – замовте ламінування профілю тільки з зовнішньої сторони. Якщо ж внутрішня сторона вікон матиме якийсь інший колір, але можна зробити ламінування двома видами плівок зовні і зсередини.

Як бачите, можливості декоративного оформлення металопластикових вікон практично невичерпні і можуть задовольнити будь-які вимоги, що допоможе замінити вікна в старій будівлі без шкоди для історичного вигляду будівлі. Замовити такі віконні конструкції ви можете в компанії «Віконні системи» у м Южноукраїнськ Миколаївської області.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося