Фірмові нащельники Rehau для ідеально оформлених вікон - Okna system

Блог

Фірмові нащельники Rehau для ідеально оформлених вікон

22.10.2019

Щоб віконні конструкції виглядали дійсно бездоганно і були максимально захищені, ми рекомендуємо додатковий елемент облаштування вікон – фірмові нащельники Rehau. Вони закривають елементи монтажу між віконною рамою і прорізом: монтажну піну, обробку герметиками, незначні дефекти укосів і т. П. Зовні нащельники ідеально відповідають вікнам з профільних систем Rehau, так як виконуються з тих же високотехнологічних матеріалів з ідентичним кольором і фактурою.

Нащельник Rehau – це порожнистий пластиковий профіль з внутрішніми ребрами жорсткості, досить гнучкий і міцний (виготовлений в Німеччині, тому володіє відмінною якістю, як і вся німецька продукція). Кріпиться з одного боку до рами вікна, з іншого – до стіни за допомогою спеціальних ніпелів під саморізи (прихований монтаж), що забезпечує непомітну, але надійну фіксацію нащільники до поверхні.

Установка здійснюється просто і швидко, так як довжина профілю 6 метрів і три варіанти ширини (35, 50 і 80 мм) дозволяють підібрати нащельник потрібного розміру. Профіль легко ріжеться, не деформується, не сколюється, зберігає свої експлуатаційні та зовнішні властивості протягом всього терміну використання.

Переваги застосування нащільники Rehau:

  • акуратний і завершений зовнішній вигляд віконної конструкції;
  • захист утеплювача і матеріалів монтажу від зовнішніх впливів, вологи, пара, ультрафіолетових променів;
  • прихований спосіб кріплення на ніпелі;
  • легка і швидка обробка вікна;
  • надійність, практичність і довговічність.

Застосовуючи фірмові нащельники Rehau в усіх випадках примикання віконних і дверних блоків до прорізів, можна отримати ідеальну конструкцію з досконалим стиком рами зі стіною. При цьому самі нащельники не виділяються і практично непомітні, так як мають той же колір і фактуру, що і віконний профіль.

Якщо вікна не білі, то нащельники ламинируются в будь-який відтінок кольорової палітри RAL або декоруються по системі Rehau Kaleido Color, набуваючи дизайнерський зовнішній вигляд разом з вікном. Одним словом, це дійсно ідеальне доповнення сучасної віконної конструкції з широкими естетичними і практичними властивостями!

Замовити вікна Rehau з фірмовими нащельниками, а також професійний монтаж віконних конструкцій, ви можете в компанії «Віконні системи» в м Южноукраїнськ Миколаївської області, зателефонувавши нам за телефонами 097-884-92-18 або відвідавши наш офіс за адресою пр. Незалежності, 18. Наші менеджери допоможуть підібрати вікна і всі комплектуючі відповідно до ваших запитів, бюджетом та естетичними уподобаннями!

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося