Енергозберігаючі вікна: економічні переваги - Okna system

Блог

Енергозберігаючі вікна: економічні переваги

27.02.2020

Установка в квартирі, будинку, офісі, громадському будинку сучасних енергозберігаючих віконних конструкцій дозволяє отримати досить значні економічні переваги як власникам приміщень, так і інвесторам і забудовникам. Тому встановлюючи металопластикові вікна з комплектуючими, що сприяють енергозбереженню, потрібно розглядати їх як інвестиції в комфорт і безпеку приміщення, які до того ж принесуть і економічний ефект.

Енергозберігаючі вікна сприяють скороченню енергоспоживання будівель, а значить і витрат на їх експлуатацію, що дуже важливо як для бюджетних організацій, так і для окремих сімей, оскільки вартість опалення та електропостачання росте колосальними темпами, чого не скажеш про доходи .

За даними різних досліджень, установка в будинках енергозберігаючих вікон скорочує втрати енергії в порівнянні з втратами через традиційні вікна до 44%! Якщо врахувати, що найбільша кількість тепловтрат з приміщення відбувається через щілини і нещільні притвори вікон і балконних дверей, а також за рахунок теплового випромінювання самих вікон, то сукупні тепловтрати можуть становити 42-62%. Ми просто «опалюємо» вулицю, витрачаючи на це чималі гроші!

Заміна старих вікон на герметичні металопластикові конструкції ефективно вирішує проблему тепловтрат, тоді як енергозберігаючі вікна дозволяють не тільки уникнути тепловтрат , а й економити витрачання тепла та енергоресурсів за рахунок конструктивних і функціональних особливостей:

  • багатокамерна система, позбавлена ​​«містків холоду» та інших факторів, що збільшують теплопровідність конструкції;
  • енергозберігаючий склопакет, укомплектований спеціальним склом з низькоемісійним покриттям з оксидів металів, яке відображає тепловий (інфрачервоний) спектр випромінювання від поверхні скла назад всередину приміщення;
  • «тепла» дистанційна рамка, яка б знизила показники теплопровідності склопакета; заповнення склопакета інертним газом (аргоном, криптоном), яке також зменшує швидкість проходження теплових променів через склопакет;
  • кілька контурів ущільнювачів з високоеластичного силіконового матеріалу, що додають герметичність віконної конструкції по всьому периметру;
  • якісна фурнітура, що забезпечує щільний притиск притворов і механізмів вікна.

Встановивши такі вікна, ви вже не будете даремно опалювати вулицю: все тепло від опалювальних приладів буде залишатися в приміщенні, а енергозберігаючі властивості енергоефективних вікон дозволять скоротити кількість споживаного тепла за рахунок його економії. Це економічно вигідно не тільки окремо взятим сім’ям, які живуть в типових квартирах або індивідуальних будинках, але і організаціям, що витрачається чималі кошти на опалення будівель.

Замовити енергозберігаючі вікнависокої якості та оптимальної комплектації в місті Южноукраїнськ Миколаївської області ви можете в компанії «Віконні системи» за телефонами 097-884-92-18 або безпосередньо в офісі.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося