Економія тепла з енергозберігаючими вікнами Rehau - Okna system

Блог

Економія тепла з енергозберігаючими вікнами Rehau

28.11.2018

З настанням холодної пори року і з отриманням перших рахунків за опалення, питання економії тепла знову встає на порядку денному на повний зріст. Постійне подорожчання енергоресурсів змушує шукати методи зниження витрат на обігрів приміщень і максимального заощадження отриманого тепла. Одним з таких методів, ефективність якого доведена на практиці вже тисячами споживачів, є установка енергозберігаючих вікон з профільних систем Rehau.

Енергозберігаючі вікна Rehau дозволяють комплексно вирішити питання збереження тепла в житлових і робочих приміщеннях (офісах, кафе, ресторанах, магазинах, торгових і бізнес-центрах і т. Д.):

  • за рахунок високої герметичності усувають протяги, продування і втрати тепла через щілини в рамах або нещільності прилягання стулок (як це буває в дерев’яних вікнах);
  • завдяки енергоефективним стеклопакетам утримують тепло в приміщенні до 70% ефективніше, так як спеціальне нізкоеміссионноє напилення на поверхні скла відображає інфрачервоний тепловий спектр випромінювання назад всередину приміщення, діючи за принципом дзеркала;
  • перешкоджають утворенню «містків холоду» в крайовій зоні склопакета (завдяки теплій дистанційної рамки) і профільній системі (за рахунок багатокамерного будови профілю і відсутності сталевого армування);
  • мають низьку тепловодному, тому не тільки утримують тепло в холодну пору року, але і прохолоду в літню спеку, тобто, діють як термос.

Вигода від застосування енергозберігаючих вікон очевидна – економія тепла та енергоресурсів, що витрачаються на його вироблення. Залишається розглянути питання вартості таких вікон в порівнянні зі звичайними металопластиковими конструкціями.

Ціни на енергозберігаючі та «звичайні» вікна

За вартістю однокамерний енергозберігаючий склопакет приблизно дорівнює ціні двокамерного склопакета без спеціального покриття на склі. Зате показники його теплопровідності значно краще, а вага – менше. Однокамерний склопакет не робить такого тиску на профіль, петлі та фурнітуру, як двокамерний, тим більше – трикамерний або більше. А в «звичайних» металопластикових вікнах питання теплозахисту вирішувалося саме так – чим більше камер в склопакеті, тим він тепліше.

Однокамерний енергозберігаючий склопакет легкий, не спотворює видимість, що не зношує фурнітуру і не зажадає матеріальних витрат більших, ніж звичайний двокамерний склопакет. Тому вигода від встановлення таких вікон очевидна, особливо в сучасних «розумних» будинках і будівлях високого класу енергоефективності (В + і вище).

Замовити енергозберігаючі вікна Rehau за оптимальною ціною ви можете в компанії« Віконні системи », особливо протягом зимових місяців (з 1 грудня 2018 року по 28 лютого 2019 роки), скориставшись акцією «Взимку вікна дешевше» і купивши вікна з 10% економії!

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося