Дитячий замок на вікна для безпеки малюків - Okna system

Блог

Дитячий замок на вікна для безпеки малюків

28.05.2019

Діти – наша головна цінність, тому їх безпека завжди повинна бути в пріоритеті! Слід пам’ятати, що відкриті вікна представляють серйозну загрозу для життя дитини, але ж з настанням тепла вікна часто відкривають для провітрювання. Та й цікаві маленькі непосиди можуть самі їх відкривати, прагнучи досліджувати невідомий їм світ за вікном. Тому компанія «Віконні системи» настійно рекомендує тим, у кого вдома є малюки, встановлювати на вікна спеціальні замки.

Дитячі замки на вікна представляють собою блокуючі механізми, які не дозволять дитині самостійно відкрити вікно, навіть якщо воно знаходиться в режимі провітрювання. Це надійні і зручні у використанні пристосування різних видів, що дозволяє вибрати замок найбільш прийнятною конструкції для дитячої кімнати, кухні, вітальні, спальні або інших приміщень, де діти проводять час і можуть залишатися без нагляду дорослих.

Види дитячих замків на вікна:

  • Металева засувка – простий і доступний за вартістю блокіратор відкривання, який встановлюється внизу профілю і при повороті важеля в вертикальне положення не дозволяє відкрити стулку;
  • Блокуючий дитячий замок, який встановлюється в поворотно-відкидних вікнах внизу профілю і блокуючий рух стулки поворотом ключа. При цьому стулка зберігає можливість відкидання для провітрювання;
  • Віконна ручка з ключем – ефективний засіб дитячої та противовзломной безпеки. Встановлюється замість звичайної віконної ручки і за допомогою замка з ключем блокує стулку як в повністю закритому положенні, так і в режимі провітрювання. Також така ручка може обладнуватися кнопкою, яка блокує вікно, а розблокування проводиться ключем;
  • Обмежувач відкривання з тросом, що встановлюється між двох кріплень на рамі і стулці і дозволяє відкрити вікно на невеликій фіксований кут для провітрювання.

Дитячі замки різних конструкцій мають різну ступінь надійності. Так, наприклад, діти старшого віку можуть розібратися в механізмі засувки і повернути важіль, відкривши вікно, тому це засіб більше підходить для малюків. А ось віконна ручка з замком гарантовано не буде відкрита дитиною (якщо ви, звичайно, не залишите в замку ключ). Вибирайте блокуючий механізм відповідно до віку дітей і тим рівнем захисту, який ви хочете надати.

Купити дитячий замок та встановити його на вікна можна як при монтажі віконних конструкцій, так і пізніше – в будь-який момент експлуатації. Компанія «Віконні системи» надасть вибір різних захисних механізмів і детально проконсультує про особливості використання кожного з них. Встановлюйте на вікна дитячі замки і дбайте про безпеку ваших малюків!

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося