Дерев'яні або пластикові вікна? Екологічні стандарти скління - Okna system

Блог

Дерев’яні або пластикові вікна? Екологічні стандарти скління

29.08.2019

Здорове і екологічно чистий простір, в якому людина живе і працює – важливе питання, що стоїть в останні десятиліття дуже гостро і з кожним роком стає тільки актуальніше. Тому відповідність екологічним стандартам має обов’язково враховуватися при проектуванні, виборі матеріалів і будівництві як житлових будинків, так і офісних, громадських, навчальних приміщень. Відносно скління можна з упевненістю сказати, що пластикові вікна є екологічно і енергетично найбільш оптимальним вибором, підтвердженим десятиліттями використання вікон пвх в усьому світі.

Здавалося б, дерев’яні вікна більше підходять для скління екологічно чистого будинку. Ось тільки для того, щоб вони прослужили більш-менш прийнятний термін, деревину обробляють спеціальними просоченнями, що захищають від ураження шкідниками та грибком, від руйнування вологою, пересихання і розтріскування під прямими сонячними променями. До того ж, дерев’яні вікна необхідно періодично фарбувати або покривати лаком, а ще утеплювати і заклеювати на зиму, інакше не уникнути втрат тепла через щілини і нещільності примикання між стеклами, стулками і рамами.

Усіх цих недоліків позбавлені пластикові вікна:

  • вони не зажадають утеплення або заклеювання, так як мають максимальну герметичністю, що перешкоджає утворенню протягів, продувань і втрат тепла;
  • пластикові вікна не потрібно фарбувати або покривати лаком, так як їх поверхня є ідеально рівною і гладкою, вона не тріскається, не жолобиться, витримує значні перепади температур, прямі сонячні промені і морози з вітрами;
  • зовнішні і практичні властивості вікон пвх залишаються незмінними протягом усього періоду експлуатації вікон, а це мінімум кілька десятиліть!
  • пластикові вікна мають найвищими показниками тепло- та енергозбереження, максимальної шумоізоляцією і відповідають екологічним стандартам облаштування житлових приміщень.

Матеріалом виготовлення пластикових вікон є полівінілхлорид (ПВХ) – абсолютно нешкідливе і екологічно чиста речовина, вироблене з етилену (побічний продукт очищення нафти) і зв’язаного хлору, одержуваного зі звичайної кам’яної солі. Безпека цих речовин, їх виробництва і отриманої готової продукції для навколишнього середовища, життя і здоров’я людини підтверджується відповідними нормативними документами, сертифікатами та екологічними стандартами міжнародного зразка.

Ось чому так звані «розумні будинки» з пасивною системою опалення, водо- і енергопостачання (новий прогресивний крок в будівництві еко-житла) обладнуються в більшості випадків пластиковими вікнами, виготовленими з багатокамерних профільних систем і енергозберігаючих склопакетів. Саме такі вікна ідеально інтегруються в екосистему будинку.

Купити пластикові вікна – це значить організувати здорове і екологічно чисте простір, надійно захищене від втрат тепла, виникнення протягів і продувань, проникнення стороннього шуму і атмосферних опадів. Отримати консультацію та замовити якісні вікна пвх ви завжди можете в компанії «Віконні системи» в м Южноукраїнськ Миколаївської області!

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося