Чи захищають пластикові вікна від спеки? - Okna system

Блог

Чи захищають пластикові вікна від спеки?

26.06.2019

Чи можуть пластикові вікна захистити від спеки? Адже з настанням літа, коли міські вулиці плавляться від спеки, – житлові та робочі приміщення потребують додаткового захисту, що дозволяє зберігати прохолоду і комфортний мікроклімат будинку, на роботі і на відпочинку. Звичайно ж, сучасні пластикові вікна відмінно справляються з цим завданням, в чому вже переконалися споживачі багатьох країн світу, включаючи південні.

Без сумніву, найнадійніше захищають приміщення від спеки встановлені в ньому кондиціонери. Але далеко не всі добре переносять кондиціонування повітря (в дитячій кімнаті і зовсім не рекомендують їх встановлювати), кондиціонери можуть викликати загострення алергічних захворювань, виходити з ладу при високих навантаженнях і споживати додаткову електроенергію, вартість якої постійно зростає. На тлі цього, пластикові вікна відрізняються досконалою нешкідливістю, надійністю та ефективністю захисних функцій. Встановивши одного разу сонцезахисні пластикові вікна, вам не потрібно робити постійних додаткових вкладень в їх обслуговування та підтримку функціональності, що збереже ваші кошти і забезпечить комфорт в приміщенні.

Як досягається сонцезахисний ефект при установці пластикових вікон?

Сонцезахисний склопакет

З появою інноваційних сонцезахисних стекол стало можливим значне зниження проникнення через такі скла теплових інфрачервоних хвиль сонячного спектра. На поверхню скла, звернену всередину склопакета, нанесено спеціальне низькоемісійне покриття з оксидів металів, яке частково відображає і частково поглинає інфрачервоний спектр випромінювання.

Рівень відображення хвиль може бути різним, залежно від товщини нанесеного спеціального покриття. Навіть при максимальному покритті його товщина становить кілька мікрон, що не перевищує товщини людської волосини. Таке покриття практично непомітно для ГАЛАЗ, воно не перешкоджає світлопропускання, не затінює приміщення і не спотворює передачу кольору – вікно абсолютно прозоро.

Завдяки тому, що сонцезахисний покриття на склі знаходиться всередині герметичного склопакета, воно не пошкоджується і не руйнується протягом всього терміну експлуатації пластикового вікна.

Додатковим чинником, що знижує нагрівання приміщення в спеку, є заповнення міжскляного простору в склопакеті інертним газом. Газ частково поглинає інфрачервоні хвилі, зменшуючи передачу тепла від зовнішнього скла склопакета до внутрішнього, що також знижує загальний тепловий ефект.

Багатокамерна профільна система

Багатокамерна система з якісної сировини також є надійною перешкодою проникненню гарячого повітря в приміщення. У профілі знаходяться спеціальні порожнини, заповнені повітрям і знижують теплопередачу між камерами системи. Чим більше таких камер містить профільна система – тим вище її захисні властивості.

Якісна фурнітура

Віконна фурнітура високої якості забезпечує оптимальну щільність притиску по всьому периметру пластикового вікна, що не тільки перешкоджає утворенню протягів і поддуваніе, але і є перешкодою для потрапляння гарячого повітря всередину приміщення. Для провітрювання така фурнітура містить ряд опцій, що дозволяють виробляти безпечне провітрювання зі збереженням комфортної внутрішнього середовища.

Додаткові аксесуари

Для додаткового захисту приміщення від жарких сонячних променів використовують жалюзі або ролети, які також можуть мати спеціальні термостійкі покриття і захищати приміщення від перегріву.

Якщо вікна вашого будинку або офісу виходять на південну або південно-західну сторону, установка пластикових вікон допоможе захищати приміщення від проникнення жарких сонячних променів і від перегріву протягом багатьох років без додаткових витрат і зайвих клопотів. Купити пластикові вікна ви можете в офісі компанії «Віконні системи» в місті Южноукраїнськ Миколаївської області або на сайті, заповнивши форму «Замовити вікна». Ви також можете зателефонувати нам по телефону 097-884-92-18.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося