Чи варто відкладати установку нових вікон до весни? - Okna system

Блог

Чи варто відкладати установку нових вікон до весни?

31.10.2018

У багатьох наших замовників виникає питання: чи можна встановлювати пластикові вікна пізньої осені та взимку, або все ж краще почекати до настання весни? Адже навіть в теплу пору року монтаж вікон пов’язаний з тимчасовими незручностями, коли віконний проріз залишається відкритим, поки демонтують старі конструкції та встановлюють нові.

Поспішаємо вас запевнити, що установка пластикових вікон можлива в будь-який сезон, включаючи зиму. Безумовно, зимовий монтаж має свої особливості і специфіку, але всі роботи здійснюються настільки швидко, що відчути суттєві незручності ви не встигнете! Щоб розвіяти всі сумніви, ми вирішили відповісти на типові питання, що стосуються установки вікон в холодну пору року.

– Чи сильно знизиться температура в приміщенні, поки будуть встановлювати нові вікна?

Насправді віконний проріз залишається порожнім не більше 20-30 хвилин, тому що всі підготовчі роботи виконуються в приміщенні. За цей час температура не встигає занадто знизитися і швидко відновлюється. Загальна ж час заміни одного пластикового вікна стандартних розмірів силами однієї монтажної бригади – півтори години.

– Чи не впливає низька температура повітря на якість монтажу?

У холодну пору року ми встановлюємо пластикові вікна із застосуванням спеціальних методик і матеріалів, що забезпечують бездоганну якість монтажу, що володіють більшою сцепляемостью з дотичними монтажними поверхнями і містять противоморозні компоненти. Так, наприклад, «зимова» піна для монтажу розширюється і піднімається при температурі до – 15 ˚.

Крім монтажної піни при установці вікон взимку ми застосовуємо спеціальну попередньо стиснуту ущільнювальну стрічку (ПСУЛ), виготовлену з поліуретану з водовідштовхувальним і паропроницаемой просоченням. Така стрічка надійно захищає монтажний шов від попадання вологи і ультрафіолету всередину конструкції, що гарантує якісний і довговічний монтаж.

– Чи можна проводити встановлення вікон при морозі нижче – 15˚С?

У наших широтах температура повітря – 15 ˚ – явище нечасте. Проте, в даному випадку дійсно варто почекати, поки мороз трохи відступить. Але навіть в такий період ви можете викликати замірника, провести заміри і не поспішаючи вибрати відповідні вам пластикові вікна.

Треба сказати, що установка вікон взимку має і свої переваги: ​​всі можливі недоліки монтажу виявляються практично відразу ж, і їх можна швидко і легко усунути. Крім того, завантаження віконного виробництва в холодний сезон нижче, ніж в літній, нерідко виробник робить знижки і акційні пропозиції, завдяки яким можна придбати якісні пластикові вікна значно дешевше!

Замовити пластикові вікна і їх установку в будь-який час року ви завжди можете в компанії «Віконні системи»!

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося