Заскління балконів - Okna system

Блог

Заскління балконів

03.02.2021

Для мешканців багатоквартирних будинків давно вже не стоїть питання склити чи ні балкон. Скління балкона дозволяє позбутися від вітру, опадів і пилу в неопалюваному приміщенні. Незважаючи на очевидні переваги, скління балкона часто викликає багато запитань. Давайте з ними розберемося.
Головне питання на який повинен собі відповісти замовник – який балкон він хоче отримати? Холодний або теплий?
Якщо стоїть мета засклити балкон без опалення, захиститися від вітру, опадів, шуму то досить встановити конструкцію з застосуванням стандартної 3-х камерної профільної системи і однокамерного склопакету. Завдання буде вирішена.
Коли ставиться завдання по склінню балкона, з наявністю опалення на балконі, з утепленням стін, а також в разі розширення кімнати за рахунок балконного простору то обов’язково застосування більш “теплих” 5-камерних профільних систем, 2-х камерних енергозберігаючих склопакетів.
Часто зустрічається помилкою є те що замовник спочатку ставить “холодний” балкон, а потім з часом приймає рішення демонтувати балконний блок і розширити кімнату. Повірте – в такому випадку Ви отримаєте проблеми і найхолоднішу кімнату яку розширили. Адже встановлене скління балкона не підходить для цих цілей.
За своєю формою балкони бувають прямі (лоджії), Г-образні, П-образні, Еркерні,
Французькі (скління від підлоги до стелі).
Перед замовленням балкона необхідно знати які оздоблювальні роботи будуть проводиться на самому балконі (обшивка стін, стелі). Це необхідно знати для установки додаткових розширювальних профілів по периметру балкону рами.
Засклення балконів дуже часто вимагає проведення попередніх підготовчих робіт, таких як – вирізання огороджувальних перил, кладка і т.п.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося