Як замовити пластикові вікна з максимальною вигодою? - Okna system

Блог

Як замовити пластикові вікна з максимальною вигодою?

31.01.2019

Заміна старих віконних конструкцій на нові пластикові вікна може бути процесом недешевим, особливо якщо встановлювати їх відразу у всій квартирі або будинку. Але є чимало можливостей мінімізувати витрати і замовити пластикові вікна на реально вигідних умовах, отримавши за свої гроші і якісний продукт, і економію тепла в приміщенні, і створення комфортного мікроклімату на довгі роки.

Що може запропонувати компанія «Віконні системи» тим, хто хоче купити пластикові вікна вигідно, зручно, швидко, а головне – без відчутного збитку для сімейного бюджету? У нас є чим порадувати своїх замовників! Це спеціальні ціни, знижки та акції, які компанія «Віконні системи» пропонує споживачам як на постійній основі, так і в певні сезонні періоди.

Спеціальні пропозиції та акції на вікна:

  • Знижка 10% на всю суму покупки при замовленні від 3 виробів; діє постійно і особливо вигідна, якщо ви міняєте вікна у всій квартирі або замовляєте металопластикові конструкції для ОСББ, ОСМД і т. п.;
  • Розстрочка на 3 місяці, скориставшись якою ви можете купити пластикові вікна і розплачуватися за них протягом 3-х місяців без всяких відсотків, комісій та переплат;
  • Акція «Взимку вікна дешевше», що діє до кінця зими (по 28 лютого 2019 роки) і що дозволяє замовити пластикові вікна будь-якого виду і кількості зі знижкою до 10%;
  • Державна пільгова програма кредитування «Теплий дім», за допомогою якої можна отримати компенсацію від держави на 35% суми кредиту, а для користувачів державної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг – до 70% суми кредиту.

У нас ви можете замовити пластикові вікна, скориставшись будь-яким з цих пропозицій, в тому числі Державною програмою кредитування «Теплий дім». Для цього необхідно оформити кредит на придбання енергозберігаючих пластикових вікон в одному з державних банків (АТ «Ощадбанк» або ПАТ АБ «Укргазбанк») на суму до 50 000 гривень. Термін кредитування – 3 роки.

Замовити пластикові вікна в компанії «Віконні системи» – це значить отримати сучасний продукт справжньої німецької якості, надійно захищає від втрат тепла і негативних зовнішніх впливів, гармонійно доповнює інтер’єр приміщень і екстер’єр будівель, а також дозволяє економити кошти, що витрачаються на опалення взимку і кондиціонування влітку. При цьому ціна на вікна буде доступною і економічно обгрунтованою, а при використанні спеціальних пропозицій – максимально вигідною!

Пластикові вікна в Южноукраїнську Миколаївської області можна замовити в офісі «віконних систем» за адресою: пр. Незалежності, 18 (колишня Леніна), або зателефонувавши за телефоном 097-884-92-18.

Є питання? Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося